Zapisz się!

KOLEJNY B2RUN W 2018 ROKU W GLIWICACH. WARSZAWSKA I RZESZOWSKA EDYCJA ZAPLANOWANE NA PRZYSZŁY ROK

Kolejny B2Run w 2018 roku w Gliwicach. Warszawska i rzeszowska edycja zaplanowane na przyszły rok

Informujemy, iż w 2018 roku odbędzie się jeszcze jedna impreza pod szyldem B2Run. 25 września pracownicy rozmaitych przedsiębiorstw będą integrować się i wspólnie biec w Gliwicach. Premierowe wydarzenia z cyklu B2Run w Warszawie i Rzeszowie odbędą się z kolei wiosną przyszłego roku.

Datę B2Run Warszawa, w oparciu o dostępność stadionu oraz standardy organizacji imprez w innych krajach, wyznaczono pierwotnie na 3 lipca. W ostatnich tygodniach wiele firm, mimo wcześniejszego zainteresowania, zgłosiło nam, że chętnie wystawiłoby swoją reprezentację na tę imprezę, jednak ze względu na okres wakacyjno-urlopowy nie będą w stanie tego zrobić.

Wychodząc naprzeciw ich prośbom i po konsultacjach z firmami, które zdążyły już wykupić pakiety, zdecydowaliśmy o przełożeniu stołecznego wydarzenia na dogodny, wiosenny termin w przyszłym roku. Chcielibyśmy bowiem, by udział w nim mogli wziąć wszyscy chętni, a także by pierwszy w historii B2Run w Warszawie miał należytą oprawę i frekwencję godną takiego obiektu, jakim jest stadion Legii. Wiosną 2019 roku planowana jest także organizacja B2Run Rzeszów, którego wstępną datę wyznaczono pierwotnie na 10 września.

Zgodnie z planem, 25 września w Gliwicach, odbędzie się B2Run Śląsk. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich dotychczasowych partnerów oraz chętne firmy, zarówno o zasięgu ogólnopolskim, jak i działające w obrębie aglomeracji śląskiej. Wydarzenie to zostało zlokalizowane w wyjątkowym miejscu - nowo otwartej Arenie Gliwice, mogącej pomieścić ponad 13 tys. widzów.

 

 

SMSAPI
V Radan Półmaraton Gliwicki
Biegowe.pl
wszystko o bieganiu
Silesion
24gliwice
CCM