Zapisz się!

SKLEP BIEGACZA PARTNEREM B2RUN POLSKA

SKLEP BIEGACZA PARTNEREM B2RUN POLSKA

Sklep Biegacza, największy sklep dla pasjonatów biegania, został Partnerem cyklu B2Run Polska. Dzięki tej współpracy uczestnicy imprez pod tym szyldem mogą liczyć na szereg przywilejów.

12 czerwca w Gdańsku wystartuje pierwszy bieg cyklu B2Run Polska. Kolejne imprezy odbędą się 3 lipca w Warszawie, 10 września w Rzeszowie i 25 września w Gliwicach. Dzięki współpracy ze Sklepem Biegacza wszyscy uczestnicy tych wydarzeń w swoich pakietach startowych znajdą bony rabatowe. Partner cyklu przekaże także nagrody dla najszybszych uczestników poszczególnych biegów.

SklepBiegacza.pl to największy sklep dla pasjonatów biegania. Oferuje szeroki asortyment zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i dla uczestników maratonów. Oferuje najlepsze marki dostępne na rynku, zarówno w internecie, jak i w sieci sklepów stacjonarnych w Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Gliwicach, Katowicach, Krakowie i Bielsku-Białej.

 

SMSAPI
V Radan Półmaraton Gliwicki
Biegowe.pl
wszystko o bieganiu
Silesion
24gliwice
CCM