Zapisz się!

DOŁĄCZ DO B2RUN GDAŃSK I WSPOMÓŻ POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Dołącz do B2Run Gdańsk i wesprzyj Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

26 maja reprezentacja Przyjaciół Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci zmierzy się w piłkarskim spotkaniu z drużyną Telewizji Polskiej. Mecz ten rozegrany zostanie na Stadionie Energa Gdańsk, tym samym, który 12 czerwca stanie się areną B2Run Gdańsk.

Przy tej okazji wszystkie firmy, które zarejestrują się do udziału w B2Run do 31 maja mogą zagwarantować tej organizacji dodatkowe fundusze. 10 proc. wpłat za pakiety startowe od wszystkich instytucji, które wyrażą taką chęć, będzie mogło zasilić bowiem konto Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

- Cieszymy się, że możemy zaznaczyć swoją obecność przy tak znakomitym wydarzeniu jak Wielki Mecz #podajdalej i przy okazji przyczynić się do wsparcia tej godnej najwyższego szacunku organizacji. Liczymy na to, że firmy współpracujące z Pomorskim Hospicjum dla Dzieci zechcą wziąć udział również w B2Run Gdańsk. Ich uczestnictwo w tej imprezie z jednej strony będzie dobrą okazją do integracji pracowników i zbudowania z nimi dobrych więzi, a z drugiej szansą na dodatkowe wsparcie dla Fundacji - podkreśla Michał Fijałkowski, Project Director B2Run Polska.

Początek Wielkiego Meczu Przyjaciele Hospicjum - Telewizja Polska w sobotę, 26 maja, o godz. 15:45 na Stadionie Energa Gdańsk. Choć wstęp na wydarzenie jest wolny, to kibiców nie będzie zapewne trzeba zachęcać do wsparcia podopiecznych instytucji organizującej to spotkanie. Okazją do tego będzie także B2Run Gdańsk. Przedstawiciele Hospicjum 12 czerwca również będą bowiem obecni w okolicach gdańskiego stadionu, gdzie przeprowadzą zbiórkę funduszy na potrzeby swojej organizacji.

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci istnieje dzięki hojności ludzi wielkiego serca - dzięki osobom prywatnym, firmom i instytucjom, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci. Została założona 1 kwietnia 2008 roku. Zapewnia pomoc lekarską, pielęgniarską, psychologiczną, socjalną. Rodzice nie ponoszą kosztów związanych z opieką nad dzieckiem, a w sytuacjach kryzysowych mogą liczyć na niezbędne wsparcie finansowe.

SMSAPI
V Radan Półmaraton Gliwicki
Biegowe.pl
wszystko o bieganiu
Silesion
24gliwice
CCM