Zapisz się!

Historia B2Run

B2Run to 8 krajów na świecie, 18 miast w samych Niemczech i setki tysięcy zadowolonych uczestników.

Pierwsza impreza biegowa została zorganizowana w 2004 roku w Monachium. Dzięki wyjątkowemu charakterowi zdobyła popularność. 5 lat później nazwano ją B2Run Monachium. W ciągu 10 lat B2Run stał się największym tego typu wydarzeniem w Niemczech. W 2017 roku, w samym Monachium wystartowało 30 000 uczestników reprezentujących 1500 różnych firm. Miejscem wydarzenia był Stadion Olimpijski.

W 2009 roku do Monachium dołączyły Hanower, Karlsruhe i Berlin. W kolejnych latach, by w 2018 roku w jeden cykl imprez połączyć 18 miast w samych Niemczech!

Trzy lata B2Run odbył się po raz pierwszy w Szwajcarii.

Od 2018 roku nowe biegi pojawią się w Holandii, Portugalii, RPA, Hiszpanii, Rumunii, a także w Polsce! Nie czekaj, wystartuj w B2Run Polska i zostań częścią jednego z największych wydarzeń biegowych w Europie!

W Polsce imprezy biegowe B2Run obędą się w Warszawie, Gdańsku, Rzeszowie i Gliwicach.

Historia B2Run sięga 2004 roku, kiedy to w Monachium odbył się pierwszy bieg z tej serii. W ciągu dziesięciu lat B2Run stał się największym tego typu wydarzeniem w Niemczech, a dziś rokrocznie setki tysięcy biegaczy uczestniczy w kilkunastu biegach B2Run w ośmiu krajach na świecie.

Dzięki ogromnej popularności B2Run w Niemczech, już w 2012 roku impreza zadebiutowała w Szwajcarii, stając się wydarzeniem międzynarodowym. Jednocześnie kolejne niemieckie miasta przyłączały się do biegowej inicjatywy.

2018 rok będzie kolejnym przełomowym rokiem dla B2Run. Niemal 200 tysięcy biegaczy reprezentujących 9500 firm weźmie udział w imprezach w ośmiu krajach Europy oraz Afryki. B2Run pojawi się w Holandii, Portugalii, RPA, Hiszpanii, Rumunii, a także w Polsce!

SMSAPI
V Radan Półmaraton Gliwicki
Biegowe.pl
wszystko o bieganiu
Silesion
24gliwice
CCM