Zapisz się!
München Olympiastadion
Gdańsk: FAQ

Znajdź odpowiedź na najczęstsze pytania dotyczące naszej imprezy w Gliwicach

Ostateczny termin zgłoszenia udziału

Informacje na temat terminu rejestracji biegu można znaleźć na stronie głównej B2Run wybierając konkretne miasto. Ostateczny termin rejestracji zazwyczaj upływa na 3-4 tygodnie przed wydarzeniem.

Przyjazd (samochodem lub transportem publicznym)

Sugerujemy przybycie na miejsce startu transportem publicznym. Ze względu na zmianę organizacji ruchu mającą na celu zabezpieczenie trasy biegu przyjazd samochodem może być utrudniony. Organizator biegu nie zapewnia miejsc parkingowych w miejscu startu.

Prysznic

Informację na temat pryszniców można znaleźć na stronie danego biegu.

Wyniki

Wyniki biegu zostaną opublikowane wieczorem, w dniu biegu.
Począwszy od około 21:30, możesz uzyskać dostęp do wyników na stronie B2Run na Facebooku i na stronie głównej B2Run w zakładce Wyniki wybierając bieg. Żeby poznać indywidualny wynik, wpisz w wyszukiwarce swoje nazwisko lub numer początkowy.

Szatnia

Zachęcamy do zostawiania swoich rzeczy w firmowych namiotach.
Bezpłatny depozyt jest dostępny podczas każdego z biegów. Depozyt znajduje się w miasteczku zawodów, a droga do niego jest oznaczona. Miejsce depozytu zostało również oznaczone w na mapie będącej częścią broszury dołączonej do pakietu startowego. Rzeczy w depozycie oddajemy w torbie oznaczonej numerem startowym. Torby dołączane są do pakietów startowych. Oddając oznaczony worek skrócisz czas oczekiwania na rzeczy po biegu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy osobiste i kosztowności pozostawione w depozycie.

Zdrowie

Uczestnicy zobowiązani są podpisać deklarację dotyczącą stanu zdrowia, w której oświadczają, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych dla ich uczestnictwa w imprezie. Prosimy o wypełnianie deklaracji zgodne z prawdą.

Ponowna rejestracja lub anulowanie udziału

Odwołanie udziału w wydarzeniu może nastąpić wyłącznie po okazaniu ważnego zaświadczenia lekarskiego. Jeśli chcesz je przedstawić skontaktuj się z nami przed wydarzeniem. Zamiast anulowania uczestnictwa, możesz również przekazać swój numer startowy współpracownikom - zmiana nazwiska startującego jest konieczna, aby opublikowany wynik i numer startowy zostały przypisane do właściwej osoby.

Kwestie odpowiedzialności

Kwestie zostały szczegółowo omówione w regulaminie [link].

Materiał informacyjny / pakiet motywacyjny

Jeśli wciąż brakuje Ci kolegów do drużyny, wykorzystaj nasze materiały promocyjne, które pomogą innym pracownikom poznać B2Run. Wydrukuj je i rozwieś w swoim biurze.
Materiały w postaci broszury, ulotki i plakatu będą niedługo dostępne na naszej stronie. wkrótce będą dostępne do pobrania na stronie. Możesz je personalizować, dodając swój numer telefonu lub adres e-mail. W pliku programu PowerPoint znajdziesz przydatne elementy, które pomogą Ci dostosować materiały do Twoich potrzeb.

 

Branding uczestniczącej firmy

W ramach pakietu startowego firmy otrzymują numery startowe z nadrukowanym swoim logo. Istnieje możliwość zakupu grupowego pakietu startowego, w skład którego wchodzi namiot z logo firmy. Dodatkowe formy promocji dostępne są w ramach umowy sponsorskiej. W sprawach sponsoringu prosimy o kontakt mailowy: k.jedrachowicz@b2run.pl

Kibice

Zapraszamy niebiegającą część firmy do kibicowania. Po biegu kibice mogą przyłączyć się do wspólnej imprezy.

Spersonalizowane stroje

Wspólne stroje wyróżnią Ciebie i Twoją drużynę!
Nasz partner SISU oferuje w pełni spersonalizowane koszulki do biegania wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniające komfort podczas biegu. To Ty projektujesz koszulkę. Dodajesz do niej logo firmy, wykorzystujesz szeroką gamę kolorów, stylowe motywy.
SISU oferuje darmową, kompleksową obsługę graficzną. Bezpłatna dostawa przy zamówieniu X koszulek.
Telefon:
E-Mail:

Numery startowe

Numery startowe nadawane są uczestnikom najpóźniej na tydzień przed biegiem. Pakiety startowe w imieniu zespołu odbiera w biurze zawodów kapitan.

Warunki uczestnictwa

Warunki zostały określone w regulaminie imprezy. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Każda osoba biorąca udział w biegu B2Run wyraża zgodę na przestrzeganie go. Regulamin uczestnictwa można znaleźć tutaj <link>.

Rejestracja uczestników

Rejestracji dokonuje kapitan drużyny. Po zalogowaniu się na założone wcześniej na stronie B2Run konto, wpisuje imiona i nazwiska członków drużyny. Procedurę należy wykonać najpóźniej na dwa dni przed wydarzeniem, zlecamy jednak zrobić to wcześniej, aby ułatwić przypisywanie odpowiednich numerów startowych.
Kapitan może zmienić dane uczestnika za pośrednictwem strony internetowej najpóźniej na dwa dni przed wydarzeniem lub w dniu wydarzenia, w Biurze Zawodów B2Run.
W zawodach B2Run można wystartować bez podawania danych. Niestety wówczas finisher nie otrzyma imiennego certyfikatu ukończenia biegu.

Kategorie

W B2Run istnieje kilkanaście kategorii, w których rywalizują uczestnicy. Podział kategorii ze względu na:

 • płeć,
 • na wiek,
 • na profesję,
 • zajmowane stanowisko,
 • itd.

Pełna lista kategorii znajduje się w regulaminie B2Run. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem [link]

Opcje płatności

Płatności można dokonać na dwa sposoby:

 • za pomocą przelewu, na podstawie faktury proform przesłanej na adres mailowy podany w zgłoszeniu.
 • za pomocą płatności elektronicznej.

Zdjęcia

Podczas imprezy obecna będzie ekipa profesjonalnych fotografów dokumentująca wszystkie etapy wydarzenia. Zdjęcia będą dostępne na stronie internetowej w zakładce galeria.

Udział firm z zagranicy

B2Run jest wydarzeniem międzynarodowym. Zaproście swoich kontrahentów do wspólnej zabawy, pokażmy jak piękne są polskie miasta.

Ceny pakietów

Indywidualny pakiet startowy możesz kupić już za 69 zł netto. Pakiety grupowe obejmujące cenę firmowego namiotu to koszt minimum2.500 zł netto. Ceny poszczególnych pakietów możesz sprawdzić tutaj <link>.

Pakiet startowy

Każdy pakiet startowy zawiera:

 • Informator
 • Nr startowy
 • Talon na posiłek regeneracyjny
 • Napój izotoniczny
 • Piwo bezalkoholowe
 • Okulary przeciwsłoneczne
 • Voucher zniżkowy na taxi - do potwierdzenia
 • Dodatkowe gadżety od sponsora - do potwierdzenia

Istnieje możliwość zakupienia pakietów rozszerzonych zawierających również piwo i posiłek wieczorny czy masaż! Więcej o pakietach przeczytasz tutaj <link

Branding uczestniczącej firmy

W ramach pakietu startowego firmy otrzymują numery startowe z nadrukowanym swoim logo. Istnieje możliwość zakupu grupowego pakietu startowego, w skład którego wchodzi namiot z logo firmy. Dodatkowe formy promocji dostępne są w ramach umowy sponsorskiej. W sprawach sponsoringu prosimy o kontakt mailowy: k.jedrachowicz@b2run.pl

Kibice

Zapraszamy niebiegającą część firmy do kibicowania. Po biegu kibice mogą przyłączyć się do wspólnej imprezy.

V Radan Półmaraton Gliwicki
SMSAPI
Biegowe.pl
wszystko o bieganiu
Silesion
24gliwice
CCM