Zapisz się!
Gdańsk: FAQ

Znajdź odpowiedź na najczęstsze pytania dotyczące naszej imprezy w Gdańsku

Termin zgłoszenia udziału

Pełen pakiet, wraz z numerem startowym z nazwą firmy, gwarantuje rejestracja do 1 czerwca do godz. 23:59.

Przyjazd i parking

Sugerujemy przybycie na miejsce startu transportem publicznym. Ze względu na zmianę organizacji ruchu, mającą na celu zabezpieczenie trasy biegu, przyjazd samochodem może być utrudniony. Uczestnicy B2Run Gdańsk w dniu imprezy mogą korzystać ze zlokalizowanych tuż obok Stadionu Energa Gdańsk parkingów:

  • P1 - ogólnodostępny, płatny parking; wjazd od ulicy Pokoleń Lechii Gdańsk;

  • P4 - ogólnodostępny, płatny parking; wjazd od ulicy Żaglowej;

Opłata za parking według stawek operatora. Pełne informacje o dojeździe oraz cennik dostępne są TUTAJ.

Wyniki

Wyniki biegu zostaną opublikowane wieczorem, w dniu biegu. Począwszy od około 21:30, możesz uzyskać dostęp do wyników na stronie B2Run na Facebooku i na stronie głównej B2Run w zakładce Wyniki wybierając bieg. Żeby poznać indywidualny wynik, wpisz w wyszukiwarce swoje nazwisko lub numer początkowy.

Szatnia

Na terenie imprezy dostępne będą ogólnodostępne przebieralnie damskie oraz męskie.

Depozyt

Na terenie imprezy podczas każdego z biegów dostępne są bezpłatne depozyty. Rzeczy, które chcemy zostawić na przechowanie, najlepiej umieścić we własnej torbie czy plecaku. Ich pozostawienie oraz odbiór odbywać się będzie na podstawie numeru startowego posiadanego przez użytkownika, który będzie jego swoistym dowodem tożsamości. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy osobiste i kosztowności pozostawione w depozycie.

Zdrowie

W trakcie trwania imprezy organizator zapewnia opiekę medyczną. Uczestnicy zobowiązani są podpisać deklarację dotyczącą stanu zdrowia, w której oświadczają, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych dla ich uczestnictwa w imprezie. Prosimy o wypełnianie deklaracji zgodne z prawdą.

Branding uczestniczącej firmy

Firmy, które zarejestrują się do 1 czerwca, otrzymują numery startowe z nadrukowaną nazwą. Istnieje możliwość zakupu grupowego pakietu startowego, w skład którego wchodzi namiot z logo firmy i obrandowania go według własnego uznania. Dodatkowe formy promocji dostępne są w ramach umowy sponsorskiej. W sprawach sponsoringu prosimy o kontakt mailowy: k.jedrachowicz@b2run.pl

Kibice

Osoby wspierające uczestników mogą ustawiać się w dowolnych, bezpiecznych miejscach na trasie. Do sprzedaży wprowadzone zostaną także pakiety Fan Ticket, uprawniające do wejścia na teren imprezy oraz uczestnictwa w After Run Party po zakończeniu biegu.

Spersonalizowane stroje

Podczas B2Run Gdańsk nie będzie możliwe wykonanie strojów dla firm przez organizatora. Zachęcamy jednak uczestników, by w ramach swojego przedsiębiorstwa przyjęli spójny wygląd strojów.

Numery startowe

Numery startowe nadawane są uczestnikom najpóźniej na tydzień przed biegiem. Pakiety startowe w imieniu zespołu odbiera w biurze zawodów kapitan.

Warunki uczestnictwa

Warunki zostały określone w regulaminie imprezy. Prosimy o zapoznanie się z nimi. Każda osoba biorąca udział w biegu B2Run wyraża zgodę na przestrzeganie go.

Rejestracja uczestników

Rejestracji dokonuje kapitan drużyny. Po zalogowaniu się na założone wcześniej na stronie B2Run konto, wpisuje imiona i nazwiska członków drużyny. Aby ułatwić przypisywanie odpowiednich numerów startowych powinni to uczynić do 30 maja. W zawodach B2Run można wystartować bez podawania danych. Niestety wówczas uczestnik nie otrzyma imiennego certyfikatu ukończenia biegu.

Kategorie

W B2Run istnieje kilkanaście kategorii, w których rywalizują uczestnicy. Podział kategorii ze względu m.in. na:

  • płeć,
  • na wiek,
  • na profesję,
  • zajmowane stanowisko,
  • branżę

Opcje płatności

Płatności można dokonać na dwa sposoby:

  • za pomocą przelewu, na podstawie faktury proform przesłanej na adres mailowy podany w zgłoszeniu.
  • za pomocą płatności elektronicznej.

Zdjęcia

Podczas imprezy obecna będzie ekipa profesjonalnych fotografów dokumentująca wszystkie etapy wydarzenia. Zdjęcia będą dostępne na stronie internetowej w zakładce galeria.

Udział firm z zagranicy

B2Run jest wydarzeniem międzynarodowym. Zaproście swoich kontrahentów do wspólnej zabawy, pokażmy jak piękne są polskie miasta.

Ceny pakietów

Indywidualny pakiet startowy możesz kupić już za 90zł netto. Pakiety grupowe obejmujące cenę firmowego namiotu to koszt minimum 2.500 zł netto.