Zapisz się!
Zespół B2Run Polska
Kim jesteśmy?

Dowiedz się kto tworzy zespół odpowiedzialny za imprezy biegowe B2Run Polska!

Evolutio SC
03-289 Warszawa
ul. Ogniskowa 5

O nas

Codziennie w Polsce organizowane są wydarzenia sportowe, muzyczne, kulturalne, społeczne. Powstają nowe obiekty, a w już istniejących pojawiają się kolejne wyzwania. Ludzie coraz bardziej cenią swój czas. Właściciele obiektów prywatnych i publicznych codziennie poszukują sposobu na jak najlepsze wykorzystanie miejsca. Łącząc nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantujemy skuteczność w osiąganiu celów poprzez ewolucyjną zmianę tych obiektów.

Jesteśmy zespołem z unikalnym doświadczeniem w prowadzeniu najbardziej złożonych projektów i organizacji największych wydarzeń w Polsce. Należą do nich zarówno imprezy muzyczne, sportowe jak i o charakterze rodzinnym. Sporządziliśmy strategie sprzedażowe marketingowe oraz plany komunikacji dla czołowych polskich organizacji sportowych. Budowaliśmy plany funkcjonale i komercyjne największych obiektów wielofunkcyjnych w Polsce.

W latach 2008-2012 byliśmy zaangażowani w przygotowanie i przeprowadzenie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, zarządzanie Stadionem Energa Gdańsk oraz organizację Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012 w Gdańsku. Od początku 2013 roku przez 2 lata zarządzaliśmy największym obiektem wielofunkcyjnym w kraju - Stadionem PGE Narodowy w Warszawie.

Marcin Herra, założyciel EVolutio był też odpowiedzialny za organizację Men's EHF EURO 2016 - mistrzostw Europy w piłce ręcznej, a członkowie naszego zespołu odpowiedzialni za obszary organizacji imprez, bezpieczeństwa, sprzedaży oraz realizacji zobowiązań sponsorskich.
Stawiamy ambitne cele, potrafimy opracować właściwą strategię, a przede wszystkim umiemy ją wdrożyć. Odnieśliśmy sukces w każdym dotychczasowym działaniu, zaczynając od trudnych warunków wyjściowych, poprzez ewolucyjnie realizowany proces zmian.

SMSAPI
V Radan Półmaraton Gliwicki
Biegowe.pl
wszystko o bieganiu
Silesion
24gliwice
CCM